Konečné pořadí - OP ml. přípravek
OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ ROKYCANY – Jiráskova 214/I 337 01 ROKYCANY
T: 371723614, Fax: 371722734, EP: ofsrokycany@iol.cz
==================================================================
Okresní přebor mladších a starších přípravek – „NADSTAVBOVÁ ČÁST“
Mladší přípravka: 1. – 4.místo: FK Kohouti“A“ –Sokol Radnice 14:3
Sokol Radnice - FK Kohouti“A“ 5:3
FK Kohouti“B“ – Čechie Příkosice 9:5
Čechie Příkosice- FK Kohouti“B“ 3:19
1. – 2. místo: FK Kohouti“A“ - FK Kohouti“B“ 8:4
FK Kohouti“B“ - FK Kohouti“A“ 3:6
3. – 4.místo: Sokol Radnice - Čechie Příkosice 10:9
Čechie Příkosice - Sokol Radnice 11:9 ================================================================
5. – 6.místo: FC Mirošov - Sokol Skomelno 12:9
Sokol Skomelno - FC Mirošov 4:8
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. – 8.místo: FK Kohouti“C“ - SK Primalex Břasy 15:0
SK Primalex Břasy - FK Kohouti „C“ 2:20
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. – 10.místo: TJ Hrádek - TJ Město Zbiroh 8:4
TJ Město Zbiroh - TJ Hrádek 5:10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. – 12.místo: Slavoj Mýto - TJ Holoubkov 9:13
TJ Holoubkov - Slavoj Mýto 5:4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. – 14.místo: Spartak Strašice - FK Kohouti“D“ 12:4
FK Kohouti“D“ - Spartak Strašice O:20
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. – 16.místo: Sokol Dobřív - FK Kohouti“E“ 17:7
FK Kohouti“E“ - Sokol Dobřív 5:8
================================================================
Starší přípravka: 1.- 4.místo: FK Kohouti“B“ - Sokol Dobřív 11:2
Sokol Dobřív - FK Kohouti“B“ 5:8
TJ Město Zbiroh – Čechie Příkosice 14:1
Čechie Příkosice - TJ Město Zbiroh 1:21
1. – 2.místo: FK Kohouti“B“ - TJ Město Zbiroh 7:5
TJ Město Zbiroh - FK Kohouti“B“ 4:3
3. – 4.místo: Sokol Dobřív - Čechie Příkosice 6:6
Čechie Příkosice - Sokol Dobřív 5:4
================================================================
5. – 8.místo: FC Mirošov - SK Primalex Břasy 4:2
SK Primalex Břasy – FC Mirošov 1:3
Spartak Strašice - FC Cheznovice 96 8:13
FC Cheznovice 96 - Spartak Strašice 5:5
5. – 6.místo: FC Mirošov - FC CHeznovice 96 6:7
FC Cheznovice 96 - FC Mirošov 8:7
7. – 8. místo: SK Primalex Břasy- Spartak Strašice 1:1
Spartak Strašice - SK Primalex Břasy 2:1
=================================================================
Změna termínu sehrání utkání – dohoda soupeřů!!!
STK žádá o dodržení sehrání utkání v daném týdnu.
Výsledky hlásit po skončení utkání na tel. 731455268 – Jedlička Miroslav /stačí SMS/,
Fax: 371722734
JEDLIČKA Miroslav - sekretář
Konečné tabulky OP mladších a starších přípravek 2014/2015
Mladší přípravka: 1. FK Kohouti „A“
2. FK Kohouti „B“
3. Čechie Příkosice
4. Sokol Radnice
5. FC Mirošov
6. Sokol Skomelno
7. FK Kohouti „C“
8. SK Primalex Břasy
9. TJ Hrádek
10. TJ Město Zbiroh
11. TJ Holoubkov
12. Slavoj Mýto
13. Spartak Strašice
14. FK Kohouti „D“
15. Sokol Dobřív
16. FK Kohouti „E“
Starší přípravka: 1. FK Kohouti „B“
2. TJ Město Zbiroh
3. Čechie Příkosice
4. Sokol Dobřív
5. FC Cheznovice 96
6. FC Mirošov
7. Spartak Strašice
8. SK Primalex Břasy